Opinie klientów o tosaka sushi
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
-
Przepyszne jak zawsze 🙂
-
Pyszota!!
-
Gorąco polecam! Pyszne sushi, miła obsługa :)
-
Super jak zawsze
-
Najlepsze sushi w mieście!
-
Zamówienie sprawnie, podany dokładny czas odbioru, estetyczne, dobrze opakowane. Smaczne.
-
Wszystko ok. Gotowe na czas, świeże i smaczne.
-
Najlepsze sushi w Lublinie
-
Pyszności w pięknym wydaniu 🥰polecam serdecznie ☺️
-
Bardzo dobre sushi, dobra oferta, zamówienie online z obiorem ok.
-
Najpyszniejsze sushi w Lublinie !
-
Jak zwykle najlepsze sushi w mieście, ryż idealny nie za twrady nie za miękki, składniki świeże, kompozycje przemyślane, doświadczenie sałatki z krewetek w rolkach jest rzadkie co cieszy, dodatkowo najtańsze i najlepsze nigiri w mieście, mają Państwo sushi naprawdę tanie jak na taką wysoką jakość !
-
Jak zawsze, świeże i bardzo smaczne.
-
Najlepsze Sushi w Lublinie
-
Jak zawsze pyszne sushi!
-
Dobrze, smacznie, sprawnie i w dobrej cenie.
-
Sushi smaczne, przygotowane na czas. Polecam
-
Super
-
Bardzo smaczne sushi!
-
Palce lizać 🩵
-
Bardzo dobre sushi !!
-
Elegancko
-
Super
-
przepyszne.
Najlepsze sushi w Lublinie -
Jak zawsze przepysznie :)
-
Wszystko super mimo baaardzo długiego czasu oczekiwania :)
-
Obsługa miła, asortyment świeży i bardzo smaczny.
-
Ok
-
Bezproblemowe zamówienie, szybka dostawa i super jakość zamówionego sushi. Kupiliśmy dość duży zestaw jak na garstkę osób, a wszystko zniknęło w mgnieniu oka. Polecam
-
Zamawiam już od dłuższego czasu wszystko jak zawsze przepyszne
-
Bardzo dobre sushi!
-
Supee
-
W zestawie nie było imbiru i wasabi. A tak to pyszne rolki.
-
Super!
-
Jak zawsze najlepsze sushi w mieście
-
Przepyszne sushi!
-
Super
-
Wszystko jest super, jak zawsze ✌️
-
Super!
-
Jak dla mnie, to chyba najlepszy wybór sushi w Lublinie, pozdrawiam 👋
-
Pyszne, świeże sushi. Polecam
-
Najlepsze sushi w Lublinie
-
Super jak zawsze
-
Wracam nie raz
-
Ok
-
Super
-
Szybko, sprawnie i pysznie!
-
Nie mogę ocenić restauracji,gdyż zamowienie było na wynos.
-
Wszystko super
-
Bardzo dobre sushi.
-
Super, czy dodać w online możliwość dodania napiwku bo znowu poszłam bez gotówki po odbiór ;(
-
Zawsze na poziomie, polecam
-
zajebiste
-
Polecam serdecznie najlepsze sushi w Lublinie 🙂
-
Przepyszne !
-
Brak
-
Przepyszne
-
Mega pyszne sushi:)
-
Super jak zawsze 🤩pyszne 🍱. Dziękuję ☺️
-
Sushi świeżutkie i przepyszne