Opinie klientów o tosaka sushi

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

  • Przepyszne jak zawsze 🙂

  • Pyszota!!

  • Gorąco polecam! Pyszne sushi, miła obsługa :)

  • Super jak zawsze

  • Najlepsze sushi w mieście!

  • Zamówienie sprawnie, podany dokładny czas odbioru, estetyczne, dobrze opakowane. Smaczne.

  • Wszystko ok. Gotowe na czas, świeże i smaczne.

  • Najlepsze sushi w Lublinie

  • Pyszności w pięknym wydaniu 🥰polecam serdecznie ☺️

  • Bardzo dobre sushi, dobra oferta, zamówienie online z obiorem ok.

  • Najpyszniejsze sushi w Lublinie !

  • Jak zwykle najlepsze sushi w mieście, ryż idealny nie za twrady nie za miękki, składniki świeże, kompozycje przemyślane, doświadczenie sałatki z krewetek w rolkach jest rzadkie co cieszy, dodatkowo najtańsze i najlepsze nigiri w mieście, mają Państwo sushi naprawdę tanie jak na taką wysoką jakość !

  • Jak zawsze, świeże i bardzo smaczne.

  • Najlepsze Sushi w Lublinie

  • Jak zawsze pyszne sushi!

  • Dobrze, smacznie, sprawnie i w dobrej cenie.

  • Sushi smaczne, przygotowane na czas. Polecam

  • Super

  • Bardzo smaczne sushi!

  • Palce lizać 🩵

  • Bardzo dobre sushi !!

  • Elegancko

  • Super

  • przepyszne.
    Najlepsze sushi w Lublinie

  • Jak zawsze przepysznie :)

  • Wszystko super mimo baaardzo długiego czasu oczekiwania :)

  • Obsługa miła, asortyment świeży i bardzo smaczny.

  • Ok

  • Bezproblemowe zamówienie, szybka dostawa i super jakość zamówionego sushi. Kupiliśmy dość duży zestaw jak na garstkę osób, a wszystko zniknęło w mgnieniu oka. Polecam

  • Zamawiam już od dłuższego czasu wszystko jak zawsze przepyszne

  • Bardzo dobre sushi!

  • Supee

  • W zestawie nie było imbiru i wasabi. A tak to pyszne rolki.

  • Super!

  • Jak zawsze najlepsze sushi w mieście

  • Przepyszne sushi!

  • Super

  • Wszystko jest super, jak zawsze ✌️

  • Super!

  • Jak dla mnie, to chyba najlepszy wybór sushi w Lublinie, pozdrawiam 👋

  • Pyszne, świeże sushi. Polecam

  • Najlepsze sushi w Lublinie

  • Super jak zawsze

  • Wracam nie raz

  • Ok

  • Super

  • Szybko, sprawnie i pysznie!

  • Nie mogę ocenić restauracji,gdyż zamowienie było na wynos.

  • Wszystko super

  • Bardzo dobre sushi.

  • Super, czy dodać w online możliwość dodania napiwku bo znowu poszłam bez gotówki po odbiór ;(

  • Zawsze na poziomie, polecam

  • zajebiste

  • Polecam serdecznie najlepsze sushi w Lublinie 🙂

  • Przepyszne !

  • Brak

  • Przepyszne

  • Mega pyszne sushi:)

  • Super jak zawsze 🤩pyszne 🍱. Dziękuję ☺️

  • Sushi świeżutkie i przepyszne